02:00'a kadar aktif müşteri temsilcisi

v-pillsgold v-pillsgold
v-pillsgold
v-pillsgold

2005 yılında kurulan Taylan Dağıtım, 2013 yılından itibaren Taylan Medikal olarak yeniden yapılandıktan sonra sağlık sektörünün en başarılı medikal şirketlerinden biri olmuştur.
V-Pills markalı ürünlerimizi milyonlar kullanıyor
Dünyada sağlık sektörünün önde gelen firmalarıyla işbirliği yapan firmamız özellikle USA patentli ürünü V-PILLS ile Türkiye de 10 yılda milyonlarca tüketiciye ulaşmış tek firmadır.
Yıllardır, Ar-Ge ekibimiz ve Türkiyedeki partnerlarımızla yaptığımız çalışmalar sonucunda pek çok ürünü başarıyla tüketicilerimize sunduk. Bunlardan biri, V-PILLSGOLD Türkiye’de üretimini yaptığımız çok işlevsel bir ürünümüzdür.

VİZYON
Vizyonumuz; endüstrinin en güvenilen firması olmak ve bu ünü dış pazarlara yaymak
Öncelikle Türkiye deki en güvenilir kişisel medikal ürünler firması olmayı ve uluslarası pazarlara açılmayı amaç edindik. Sağlık sektörünün gerektirdiği tüm sorumlulukların bilincinde olarak gelistirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerimizi 2017 yılından itibaren yurt dışına da sunmaya başlıyoruz. Bu sayede vizyonumuzu; Türkiye dışındaki komşu ülkelerdeki distribütör ağımızı daha da genişleterek, bu ülkelere de taşımayı hedefliyoruz.

MİSYON
Misyonumuz; ürünlerimizin kullanıcılarını memnun etmek, hayatlarına renk vermek
Tüketicilerimiz ürünlerimize güveniyor ve hayatlarına renk katmak için kullanıyor. Toplumumuzda oldukça hassas bir konu olarak görülen bu sektörde, kaliteden ödün vermeden, yaptığımız işe ve tüketicilerimize saygı duyarak, onların ihtiyaçlarına yönelik inovatif ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

HEDEF
Hedefimiz; Türkiye’ de ve diğer ülkelerde, dünya standartlarında, erişilebilir fiyatlarda ürünler sunmak
Hedefimiz; kişisel bakım ve medikal sağlık ürünlerinde Avrupa ve Amerikalı partnerlerimizle sürekli işbirliği yaparak, Dünya standartlarında yeni ürünler üretmek, bunları yurdumuz ve komşu ülkelerdeki tüketicilere optimum fiyatlarla sunabilmektir.

İNOVASYON
2013 yılından itibaren bizim için büyülü bir kelime oldu.
Bu amaçla Ar-Ge ekibimiz aralıksız olarak yerli ve yabancı partnerlarımızla işbirliği içerisinde çalışmaktadır.
2017 yılında USA Arizona Üniversitesi alternatif tıp uzmanları ile işbirliği yaparak mevcut ürünümüz V-PİLLS GOLD un formülünü güncelledik.

T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı ve FDA’dan onaylı üreticimizde üreterek satışa sunduk.(FDA – Amerika Gıda İlaç Dairesi)
Takviye edici gıda onay no : 19.12.2017 – 003653

YENİ ÜRÜN PİYASADA
Arizona Üniversitesi ve Amerika’nın en büyük gıda takviye üreticilerinden biri olan Best Life Pharmanatural firmasıyla geliştirdiğimiz PLATINUM serisinin üretimine Amerika'da başladık.
T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından onayları tamamlandı ve Haziran 2018 de piyasaya sunduk.

Kısaca, var oluş sebebimiz; tüketicilerimizin hayatına renk katan, dünya kalite standartlarında ürünler geliştirmek ve bunları hem ülkemizde, hem de dış pazarlarda yaygınlaştırmaktır.

v-pillsgold
v-pillsgold

02:00'a kadar aktif müşteri temsilcisi.

v-pillsgold
v-pillsgold
v-pillsgold
KAPIDA KREDİ KARTIYLA ÖDEME İMKANI
Tüm kredi kartlarına tek çekim imkanı!
GÜVENİLİR SİTE!
Eğer herhangi bir yerde Sahte V-Pills satıldığını görürseniz veya şüphelenirseniz şirket avukatlarımızdan Av. Hüseyin Karataş ile hukuk@v-pillsgold.com mail adresinden irtibata geçerek bizlere sahteciler ile mücadelemizde yardımcı olunuz.

Ürünümüzün bayiliğini alıp satışlarınızı ve kar oranlarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıntılı Bilgi İçin irtibat telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Taylan Medikal A.Ş.
Airport24 - İnönü mah. Muammer Aksoy. Cad. No80 d:14
Küçükçekmece İstanbul
Posta kodu: 34306

Her hakkı saklıdır 2018
0212 441 34 00 - 0541 441 34 00
info@taylanmedikal.com